pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 24 stycznia 2018
  • wyświetleń: 2024

Ferie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Krzyżowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Krzyżowicach" podaj

W dniach od 29 stycznia do 2 lutego (w czasie ferii zimowych) w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Krzyżowicach organizowane będą dodatkowe zajęcia.

W poniedziałek oraz wtorek, w godzinach od 8.00 do 12.00 odbywać się będą prezentacje tematyczne oraz swobodne budowanie klockami LEGO (Centrum Kreatywności Bricks 4 Kidz z Rybnika). Prowadzone będą także zajęcia kulinarne.

W środę i czwartek, w godzinach 9.00 - 13.00 organizatorzy proponują dzieciom zajęcia kulinarne i zajęcia z grami planszowymi, w tym konkurs z nagrodami. W piątek o 8.00 dzieci wyjadą na wycieczkę w góry na sanki.

W feriach mogą uczestniczyć dzieci z gminy Pawłowice. Rodzice mogą zapisać dziecko na całe ferie lub na którąś część.

Koszt całych ferii tygodniowych - 25 zł
Koszt wycieczki - 10 zł
Koszt zajęć - 15 zł

Zapisy przyjmuje sekretariat ZSP Krzyżowice.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Krzyżowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Krzyżowicach" podaj