pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 23 stycznia 2018
  • wyświetleń: 3691

Bal karnawałowy w Szkole Podstawowej we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W środę, 17 stycznia w szkole we Frydku odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas I-III oraz oddział przedszkolny.

Bal karnawałowy w Szkole Podstawowej we Frydku - 17.01.2018 · fot. SP we Frydku


Zabawę otworzyła pani dyrektor Kamila Drabek. Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w pięknie udekorowaną salę balową. Uczniowie młodszych klas licznie przybyli w kolorowych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postaci. Można było zobaczyć księżniczki, rycerzy, policjantów i najróżniejsze bajkowe charaktery. Przy blasku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów prezentowanych przez DJ-a wszyscy bawili się doskonale. W przerwie uczniowie udali się do klas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz na sesję zdjęciową. Zabawa była udana. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.

Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w organizacji balu.

Aneta Pełka

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj