pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 17 stycznia 2018
  • 6 lutego 2018
  • wyświetleń: 2014

Babski Comber z zespołem HaNuta w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza wszystkie Panie, zarówno młodsze, jak i starsze do wspólnej zabawy z zespołem HaNuta. To już drugi comber prowadzony przez zespół. Pod koniec ubiegłego roku odbyła się pierwsza tego typu impreza - Zlot Czarownic.

Tym razem tematem przewodnim są szalone lata 70! W programie: część biesiadno-kabaretowa, zabawy, konkursy z nagrodami, wspólny śpiew i tańce, a także disco z DJ'em.

Impreza odbędzie się 10 lutego w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu. Bilety w cenie 50 zł/os. do nabycia w biurze GOKu. W cenie biletu: wino (2 kieliszki), swojska wędzonka, sery: gouda, wędzony zamojski, brie w panierce, bruschetta, camembert z chilli, polędwiczka marynowana, roladka szpinakowa z serkiem na krakersie, mini tartinki wytrawne w 2 smakach, sałatka tortolini z warzywami, toskańska, pieczywo.

Bilety można zakupić w biurze GOK od pn. do pt. od 8.30 do 19.30, a także przelewem po uprzedniej rezerwacji telefonicznej: (32) 212-44-91 wew. 23, e-mail: kasia@kulturasuszec.pl. Rezerwacje są ważne przez 7 dni kalendarzowych, jeśli w tym czasie nie zostanie uregulowana płatność, rezerwacja jest anulowana.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj