Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 17 stycznia 2018
  • wyświetleń: 1820

Fit Babcia z FitLady - promocyjna cena karnetu dla babć

Z okazji Dnia Babci podaruj im to, czego najbardziej pragną: zdrowie, sprawność, lepsze samopoczucie i relaks. To wszystko znajdą w klubie tylko dla kobiet FitLady w Pszczynie, przy ul. Bednorza 14. Tylko do końca tygodnia promocyjna cena karnetu dla każdej z babć za 79 zł/miesiąc.

Fit Babcia z FitLady


Czym wyróżnia się nasz klub?U nas nie ma sztywnych godzin treningu, nie musisz dopasowywać swojego planu dnia do grafiku klubu, rozpoczynasz ćwiczenia, kiedy Tobie to odpowiada dlatego nigdy nie spóźnisz się i nigdy nie przepadną Ci zajęcia. Po prostu przychodzisz i włączasz się do treningu FITLADY. Wspólnie z innym klubowiczkami w przyjaznej atmosferze i z pomocą instruktorek, które czuwają nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń i mobilizujących do działania, szybko osiągniesz zamierzone cele. Będziesz cieszyć się dobrą kondycją oraz poprawisz swoje samopoczucieOferujemy niezwykle różnorodny trening przy minimalnym nakładzie czasu - tylko 30 minut 3 razy w tygodniu. Efektywne 30-minutowe sesje treningowe FITLADY wzmacniają wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe, a trening obwodowy FITLADY jest sprawdzoną kombinacją ćwiczeń aerobowych z treningiem siłowym, umożliwiającą spalenie nawet 450 kalorii podczas jednej sesji.

FitLady Pszczyna


Dodatkowo już na pierwszych zajęciach, wspólnie z trenerem ustalisz własne indywidualne cele. Po wstępnej analizie masy ciała zostaniesz uczestniczką Programu Kontroli Wagi i Doskonalenia Sylwetki. Otrzymasz plan żywieniowy o określonej kaloryczności dobrany przez dietetyka FitLady . Właściwe odżywianie i wsparcie naszej kadry instruktorskiej, pozwoli Ci wytrwać w swoich postanowieniach.

Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek - Piątek godz. 9.00-12.00 / przerwa / 16.00-20.00
  • Sobota godz. 9.00-12.00
  • Niedziela - nieczynne


FitLady Pszczyna


FitLady Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bednorza 14

tel. 577 150 601REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.