Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 16 stycznia 2018
  • 13 lutego 2018
  • wyświetleń: 2563

Kurs fotografii w Pszczyńskim Centrum Kultury

Za nami:

W lutym Pszczyńskie Centrum Kultury organizuje kurs fotografii pod hasłem "Moich 10 000 pierwszych zdjęć - kreatywnie".

Jest to kontynuacja kursu podstawowego z zeszłego roku i kierowana jest dla ludzi którzy chcą z fotografią poeksperymentować. Podczas spotkań zmierzymy się z: zoomowaniem, panningiem, time lapsem, zjawiskiem polaryzacji, iryzacji i refrakcji. Program cotygodniowych półtoragodzinnych zajęć podzielony jest dwa segmenty. Pierwszy to teoria, drugi praktyka wraz z oceną zrobionych zdjęć.

Przewidywane są zajęcia w plenerze w okolicy Pszczyny jak i aranżowanie zajęć w Centrum Kultury. Zajęcia poprowadzi animator fotografii Anita Nowak pasjonatka fotografii w szerokim tego słowa znaczeniu.

Zapraszamy wszystkich na zajęcia, które odbywać się będą we wtorki o 18.00 w Pszczyńskim Centrum Kultury. Cały kurs składać się będzie z 14 spotkań. Cena kursu 180 zł.

Planowane rozpoczęcie kursu 13 lutego. Szczegółowe informacje - Pszczyńskie Centrum Kultury tel. 32-210-45-51. Zapraszamy.

PCKul

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.