Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 2 stycznia 2018
  • 14 stycznia 2018
  • wyświetleń: 1938

Koncerty świąteczno-noworoczne w Mizerowie i Suszcu

Za nami:

Jak co roku Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza na dwa koncerty świąteczno-noworoczne.

6 stycznia zapraszamy na spotkanie kolędowe z naszymi zespołami regionalnymi, które odbędzie się w Remizo-Świetlicy w Mizerowie. W ramach tradycyjnego już spotkania wystąpią: Chór Pogodna "Jesień", Zespół Śpiewaczy "Mizerowianie", Regionalny Zespół Śpiewaczy "Radostowianki". Tegorocznym zespołem zaproszonym do udziału we wspólnym kolędowaniu będzie Zespół Śpiewaczy "Talizman". Wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu zapraszamy od godziny 16.00.

W atmosferze jeszcze świątecznej zapraszamy także na koncert do Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu. 14 stycznia o godzinie 18.00 przy blasku świec wysłuchamy pięknych kolęd w wykonaniu Big Bandu Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Żorach.

Wstęp wolny!

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-19.30. Kontakt: e-mail: kasia@kulturasuszec.pl, telefon: (32) 212-44-91. Zachęcamy do odwiedzenia Facebooka oraz strony: www.kulturasuszec.pl.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

BM / pless.pl, źródło: GOK Suszec

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.