pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 29 listopada 2017
  • wyświetleń: 1998

[ZDJĘCIA] Spotkanie autorskie z Gabrielą Kotas w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj

Nasz biblioteczny miś w poniedziałek, 27 listopada przyjmował gości z okazji obchodzonego w weekend Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia. Głównym miejscem spotkania był Dział Dziecięcy przy ul. Piastowskiej 1, gdzie uczniowie dwóch klas trzecich SP nr 1 w Pszczynie mieli możliwość poznania jubilata oraz uczestniczyli w spotkaniu autorskim z panią Gabrielą Kotas.

Wierszyki, misie i domowe zoo - spotkanie autorskie z Gabrielą Kotas - 27.11.2017 · fot. M-PBP Pszczyna


Pani Gabriela opowiedziała im o swojej twórczości, ukochanych zwierzątkach domowych, będących inspiracją do tworzenia kolejnych wierszyków oraz o kulisach powstawania Misi Gabrysi. Pisarstwem zajmuje się od kilku lat. Swoje wiersze tworzyła najpierw na blogu, potem prezentowała je w wersji drukowanej. Z początku adresatami byli dorośli, ale z upływem czasu, powstawały również wierszyki i historyjki dla najmłodszych.

Niezmiernie przyjemnie słuchało się rymowanych utworów o upragnionych prezentach świątecznych, przygodach domowego zoo czy zabawnych historyjek o rodzinie trzech misiów. Oprócz treści, istotna w jej książeczkach jest też ilustracja - książeczki skierowane do najmłodszych dzieci są ilustrowane właśnie przez ich rówieśników, którzy mogą pochwalić się swoim talentem, obrazując treść poszczególnych wierszy. Jesteście ciekawi o czym pisze autorka? W naszej bibliotece jest kilka tytułów do wypożyczenia.

new / pless.pl, źródło: M-PBP Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejska biblioteka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj