pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 27 listopada 2017
  • wyświetleń: 2214

[ZDJĘCIA] Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznych we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj

17 listopada w naszej szkole miało miejsce ważne wydarzenie związane ze świętowaniem odzyskania niepodległości przez Polskę - Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej.

Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznych- Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku


Każda z klas zaprezentowała utwór o tematyce patriotycznej. Atmosfera konkursu była podniosła i uroczysta. Uczniowie wykazali się nie tylko doskonałymi umiejętnościami wokalnymi, ale również inwencją w zakresie choreografii i strojów. Poziom wykonania pieśni był oceniany w dwóch kategoriach.

W kategorii I - klas IV-VII - wygrała kl. VII z utworem "Marsz obozowy". II miejsce zajęła kl. IVa śpiewająca "Legiony", a miejsce III - kl. Vb prezentująca "Marsz strzelców". W kategorii klas młodszych wygrała kl. IIIb z pieśnią "Przybyli ułani". Miejsce II zajęła kl. I z utworem "Serce w plecaku", a miejsce III kl. IIIa śpiewająca "Płonie ognisko". W głosowaniu publiczności wygrała klasa VII i otrzymała wyróżnienie specjalne.

Gratulujemy wszystkim wykonawcom i dziękujemy za dostarczenie całej społeczności szkolnej niezapomnianych przeżyć.

Szkoła Podstawowa im.Stanisława Hadyny we Frydku

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj