pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 31 października 2017
  • 25 listopada 2017
  • wyświetleń: 3508

VIII Suszecka Jesień Kulturalna: wystawa, spektakl, koncerty

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza wielbicieli kultury i dobrej zabawy na 8. Suszecką Jesień Kulturalną!

XIV Turniej Zespołów Ludowych Ziemi Pszczyńskiej im. M. Cieśli "Jak ze Suszca powędruję" odbędzie się 4 listopada, rozpoczęcie o godzinie 15.00. W ramach Turnieju podziwiać będzie można specjalnie przygotowaną na tę okazję wystawę. Wstęp wolny.

Jak co roku zapraszamy także na prapremierę spektaklu Amatorskiego Zespołu Teatralnego działającego przy suszeckim Kole Związku Górnośląskiego pt. "Geszynk", która odbędzie się 11 listopada o godzinie 15.00 oraz o godzinie 18.00. Spektakl autorstwa Moniki Panfil,w reżyserii Bogusława Musiolika. Bilety w cenie 10 zł można nabyć w biurze GOK.

Nowym wydarzeniem tegorocznej jesieni będzie koncert "Mozart kontra Sinatra", koncert w ramach którego wystąpią mieszkańcy naszej gminy wraz z profesjonalnymi muzykami. Koncert odbędzie się 12 listopada o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

Nieodzownym punktem corocznej Suszeckiej Jesieni Kulturalnej jest Koncert "Muzyka w Barwach Jesieni". W tym roku gościem specjalnym koncertu będzie Chór Dziecięcy ze Szkoły Podstawowej w Radostowicach im. J. Brzechwy "Piano-Forte", akompaniament: Mirosław Lachowski, dyrygent: Katarzyna Machnik. Koncert odbędzie się 19 listopada o godzinie 17.00 w kościele parafialnym w Suszcu. Wstęp wolny.

Na zakończenie 8. Suszeckiej Jesieni Kulturalnej zapraszamy na Zlot Czarownic, czyli imprezę o charakterze Babskiego Combru z zespołem HaNuta. Zlot odbędzie się 25 listopada o godzinie 19.00. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w biurze GOKu.

Wszystkie imprezy za wyjątkiem koncertu "Muzyka w Barwach Jesieni" odbędą się w sali GOK w Suszcu. Bilety można zakupić w biurze GOK od pn. do pt. od 8.30 do 19.30, a także przelewem po uprzedniej rezerwacji telefonicznej: (32) 212-44-91 wew. 21. Rezerwacje są ważne przez 7 dni kalendarzowych, jeśli w tym czasie nie zostanie uregulowana płatność, rezerwacja jest anulowana.

VIII Suszecka Jesień Kulturalna

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj