pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 25 października 2017
  • 21 listopada 2017
  • wyświetleń: 2874

Wyjazd na Jarmark Bożonarodzeniowy do Wiednia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Za nami:

2 grudnia Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "Diablak" serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w wyjeździe na Jarmark Bożonarodzeniowy do "Wiednia".

Celem wycieczki jest poznanie walorów historycznych i architektonicznych miasta oraz okazja do rekreacji w świątecznej atmosferze stolicy Austrii.

Podczas wycieczki planujemy zwiedzić m.in. następujące miejsca: Kahlenberg, Grinzing, pałac Schönbrunn z parkiem, Ringstrasse, Plac Marii Teresy, pałac Hofburg z ogrodami, Hiszpańską Szkołę Jazdy,Plac Szczepana wraz katedrą św. Szczepana i nie tylko. W programie wycieczki przewidujemy czas wolny na skorzystanie z bogatej oferty wiedeńskich jarmarków świątecznych oraz indywidualne zwiedzanie (dla chętnych - ceny od ok. 14 euro os/dorosłą) wnętrz pałaców Habsburgów.

Adresaci wycieczki to uczniowie szkół podstawowych (klasy 7-8)/ gimnazjów oraz niepełnoletni uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z rodzicami, a także dorośli turyści.

Koszt wyjazdu to 170 zł/os. Szczegóły i możliwość zapisania się znajdują się na stronie UKST "Diablak".

Agnieszka i Artur Wojciechowie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj