pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 2 października 2017
  • 26 października 2017
  • wyświetleń: 2370

Szafa gra - pracownia wokalna piosenki estradowej w Suszcu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

A co gra w Twojej duszy? Lubisz śpiewać? Marzą Ci się występy na scenie? Przyjdź na zajęcia "Szafa gra" i pośpiewaj razem z nami!

Szafa Gra to nowa pracownia wokalna piosenki estradowej dla dzieci od 6. roku życia i młodzieży - nauka śpiewania prostszych i trudniejszych piosenek - po tych zajęciach żadne karaoke, szkolne występy czy śpiewanie z gitarą nie będzie straszne, a może w przyszłości zaowocuje to prawdziwą karierą?

Zajęcia odbywają się w każdy czwartek w godzinach 18.00-20.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu. Koszt miesięcznych zajęć to kwota 30 zł. Zapisy w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu.

Biuro Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-19.30. Kontakt: e-mail: iwona@kulturasuszec.pl, telefon: (32) 212-44-91. Zachęcamy również do odwiedzenia strony www.kulturasuszec.pl lub Facebooka.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj