pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 3 października 2017
  • wyświetleń: 1403

Przerwa na wspólne czytanie - zagłosuj na biblioteki z powiatu

Biblioteki z naszego powiatu mają szansę otrzymać zestaw książek dla dzieci, ufundowanych przez Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. w ramach konkursu "Przerwa na wspólne czytanie" mającego na celu popularyzowanie wspólnego czytania dorosłych i dzieci.

Czytanie rozwija język dziecka, jego wyobraźnię, uczy empatii, pozytywnych zachowań itp. Wspólne czytanie pogłębia bliską relację rodzica z dzieckiem, pozwala na spędzenie każdej wolnej chwili razem, na budowanie bliskości. Dziecko, czytając z rodzicami czuje się bezpieczne i kochane. Kinder Mleczna Kanapka wspiera ideę wspólnego czytania i rozdaje 50.000 książek!

Już od 2 października można głosować na nasze biblioteki w akcji Kinder Mleczna Kanapka "Przerwa na wspólne czytanie". Dzięki głosom każda z placówek może wygrać 250 książek oraz pufę do wspólnego czytania.

Głosowanie potrwa do 31 października. Aby oddać głos należy zarejestrować się na www.wspolneczytanie.pl lub po prostu zalogować się przez konto na Facebooku. Każdego dnia można oddać 1 głos. Wyniki konkursu poznamy 7 listopada.

przerwa na wspólne czytanie

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.