pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 6 sierpnia 2017
  • 19 grudnia 2017
  • wyświetleń: 7395

Przedszkole Montessori - nowy oddział przedszkolny w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Mali Giganci" podaj

Kochani rodzice! Nasze wspaniałe maluszki! Mamy przyjemność ogłosić, że we wrześniu 2017 "Little Giants-Mali Giganci" otwarło oddział przedszkolny!

A Niepubliczny Żłobek Little Giants - Mali Giganci


Dzieciaczki tak szybko rosną, że serce pęka kiedy mają nas opuszczać! Do każdego maluszka podchodzimy indywidualnie, patrzymy jak cudownie się rozwija i odkrywa świat. Niesamowite, jakie postępy zachodzą w jego świecie w tak krótkim czasie. Chcemy mieć szansę uczestniczyć również w jego dalszej drodze ku dorosłości. Z tą myślą, a także w odpowiedzi na liczne sugestie rodziców, którzy również nie chcieli nas opuszczać, postanowiliśmy otworzyć w Małych Gigantach grupę przedszkolną. Oczywiście program również oparty będzie o ideologię Montessori. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu, że również Wasze kochane przedszkolaczki będą miały szansę rozwijać się w swoim indywidualnym tempie, w środowisku przygotowanym w sposób świadomy i zaplanowany, w twórczej, przyjaznej, serdecznej, a także pełnej szacunku i akceptacji atmosferze. Zadbamy w sposób szczególny o ich indywidualne zdolności, pobudzimy kreatywność, pomożemy w budowaniu własnej wartości, wskażemy drogę do samodzielnego myślenia, działania i podejmowania wyborów.

A Niepubliczny Żłobek Little Giants - Mali Giganci
Mali Giganci - niepubliczny żłobek przy ul. ks. bp. H. Bednorza


Jesteśmy niesamowicie dumni, ponieważ przedszkole Małych Gigantów będzie pierwszym przedszkolem Montessori w Pszczynie! Zapewniamy i gwarantujemy, że sprostamy zadaniu, jakie przed nami staje - tak, jak do tej pory robiliśmy to w oddziale żłobkowym. Priorytetem jest dla nas zawsze bezpieczeństwo i intensywny, zrównoważony rozwój dzieci. Nasza wykwalifikowana kadra zadba nie tylko w pełni profesjonalnie, ale również z uczuciem i cierpliwością o edukację przedszkolaków, a nasza kuchnia zapewni zdrowe, pełnowartościowe posiłki dostosowane do ich wieku i aktywności.

A Niepubliczny Żłobek Little Giants - Mali Giganci
Placówkę poleca dr Dorota Zawadzka


Mogą Państwo wybrać dwie opcje czesnego:
• Podstawa programowa (5 godzin dziennie) - 350 zł
• Pełne czesne (do 9 godzin dziennie) - 460 zł

Absolwenci naszego żłobkowego oddziału Małych Gigantów mogą liczyć na 25% zniżkę!
Zapraszamy serdecznie!

A Niepubliczny Żłobek Little Giants - Mali Giganci


Little Giants - Mali Giganci

43-200 Pszczyna
ul. Bednorza 1

tel. 518 620 631Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Mali Giganci

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Mali Giganci" podaj