pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 22 lipca 2005
  • wyświetleń: 10038

Regulamin serwisu Kwiaty.pless.pl

1. Bukiety w serwisie Kwiaty.pless.pl można zamawiać codziennie. Bukiet gotowy lub własny (własna kompozycja) zamówiony przed godz. 15.00 może zostać doręczony najwcześniej następnego dnia.

2. Bukiety są dostarczane tylko na terenie powiatu pszczyńskiego oraz gminy Czechowice-Dziedzice, w godz. 9.00-20.00.

3. Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy kwiatów pod wskazanym adresem, zostawia informację w drzwiach o przesyłce kwiatowej. Po kontakcie odbiorcy z kwiaciarnią przesyłka zostanie ponownie dostarczona w umówionym przez obie strony terminie.

4. W przypadku jakichkolwiek zmian w warunkach doręczeń kwiatów, typu zmiany cen, terminów dostaw itp. w związku np. z świętami itp. na głównej stronie serwisu www.kwiaty.pless.pl zostanie umieszczony komunikat informujący o zmianach.

5. Dostarczane bukiety mogą w minimalnym stopniu odbiegać wyglądem od prezentowanych na zdjęciu. W przypadku braku jednego z kwiatów wchodzących w skład zamówionego bukietu, zastrzegamy sobie prawo do zastąpienia go innym o podobnej tonacji.

6. Wszelkie reklamacje odnośnie niepoprawnie wykonanych zleceń, uchybienia terminu doręczenia itp. a także ustalenia doręczenia kwiatów do odbiorcy są rozpatrywane w ciągu 2 dni roboczych od momentu złożenia reklamacji lub zapytania drogą elektroniczną bądź telefonicznie.

www.pless.pl/branze/kwiaty/wiecej.php?action=pokaz&id=4881&akt=1 class=dodaj>Jak zapłacić za kwiaty?

Reklama