pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 12 maja 2017
  • wyświetleń: 2793

[ZDJĘCIA] Warsztaty plastyczne "Nasze zmysły" dla przedszkolaków

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie" podaj

W piątek, 28 kwietnia w Przedszkolu Publicznym nr 21 w Pszczynie odbyło się kolejne spotkanie warsztatowe pt. "Nasze zmysły". W spotkaniu uczestniczyły grupy: siódma, ósma - specjalna i dziewiąta specjalna.

Warsztaty plastyczne "Nasze zmysły" - 28.04.2017 · fot. Przedszkole Publiczne nr 21 w Pszczynie


Pomysłodawczyni, mgr Agnieszka Urban zaproponowała, aby tematem warsztatów była otaczająca nas przyroda. Każdy z uczestników mógł stać się przyjacielem przyrody. Dzieci miały możliwość poznania fauny i flory - zwierząt i roślin objętych ochroną. Starszaki omówiły znane im drzewa oraz rośliny. Wspólne wykonanie pracy plastycznej na dużym formacie papieru umożliwiło dzieciom wypowiedź w formie artystycznej. Dzieci samodzielnie stworzyły plakaty przedstawiające elementy przyrodnicze. Powstały dwie przepiękne prace, które zostały wyeksponowane w holu przedszkola.

Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał od dyrektor odznakę przyjaciela przyrody oraz słodką nagrodę. W warsztatach uczestniczyli również rodzice, za co im serdecznie dziękujemy. Wszyscy doskonale się bawili, a jednocześnie poznali najbliższe środowisko przyrodnicze jego znaczenie i wpływ na nasze codzienne życie.

Agnieszka Urban

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie" podaj