Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 19 kwietnia 2017
  • 20 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 939

DKF Pszczyński Klub Filmowy: animacja w "13" przy PCKulu

Za nami:

W Pszczyńskim Klubie Filmowym kontynuujemy spotkanie z polską sztuką animacji.

Przed przerwą świąteczną zostały przedstawione prace zrealizowane w różnych szkołach wyższych przez takie młode artystki i artystów jak Julia Orlik, Marta Magnuska, Bartosz Dunaj, Agnieszka Pogan, Damian Krakowiak, Bartosz Zarzycki, Natalia Krawczuk, Adam Żądło, Piotr Kabat, Agnieszka Waszczeniuk, Karina Paciorkowska, Jakub Oleg Wojciechowski, Karolina Specht oraz Aleksandra Wit.

W tym tygodniu następne zestawy konkursowe. Zgodnie z zapowiedzią prezentacje odbędą się 19 kwietnia i 20 kwietnia o godz. 18.00. Spotkamy się również w przyszłą środę oraz czwartek. Zajmiemy się m.in. animowanymi wideoklipami, a także nowymi filmami polskich twórców stworzonymi w innych krajach. Które obrazy docenią uczestnicy?

DKF Pszczyński Klub Filmowy zaprasza na Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA, ul. Bednarska 13, przy Pszczyńskim Centrum Kultury. Wstęp wolny.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.