Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 20 kwietnia 2017
  • 1 czerwca 2017
  • wyświetleń: 2523

Szlifuj umiejętności językowe na wakacyjnym English Camp

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu oraz Stowarzyszenie Fala zapraszają uczniów i uczennice gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w obozie językowym, który odbędzie się w terminie 23-29 lipca.

Obóz to niebywała okazja do podszlifowania umiejętności językowych, bowiem zajęcia prowadzone będą przez amerykańską młodzież. W programie oprócz typowych zajęć językowych i warsztatów, przewidziano gry i zabawy zespołowe, programy popołudniowe oraz wycieczkę.

Koszt obozu to kwota 180 zł/ os. W cenę wliczono: lunch, wycieczkę, bilety wstępu, ubezpieczenie, transport. Zapisy przyjmowane są w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu na podstawie uzupełnionej karty zgłoszeniowej. Kartę zgłoszeniową wraz z opłatą w wysokości 180 zł należy dostarczyć do GOKu w nieprzekraczającym terminie do 9 czerwca. Ilość miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji można uzyskać w biurze GOK w Suszcu od poniedziałku do piątku od 8.30 do 19.30, telefon: (32) 212-44-91, e-mail: aga@kulturasuszec.pl, www.kulturasuszec.pl

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.