Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 19 kwietnia 2017
  • 6 czerwca 2017
  • wyświetleń: 3790

Letnie półkolonie dla dzieci ze szkół podstawowych

Za nami:

Półkolonie kierowane są do dzieci ze szkół podstawowych, dla których została przygotowana moc atrakcji: zajęcia sportowe, taneczne, muzyczne, artystyczne, animacyjne, wyjazdy na wycieczki, na basen i do kina.

Przewidziane są dwa turnusy:
  • I turnus: 3 - 7 lipca
  • II turnus: 10 - 14 lipca


Zajęcia będą się odbywały od 7.45 do 16.15 zgodnie z harmonogramem. Liczba miejsc jest ograniczona i limit miejsc na półkolonie wynosi 45 dzieci na każdy turnus. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt udziału dziecka w jednym turnusie to 270 zł, a w przypadku zapisania dziecka od razu na obydwa turnusy: 500 zł. W cenie zawarta jest opieka, ubezpieczenie, transporty, bilety wstępu na wszystkie atrakcje, obiad i podwieczorek.

Aby wziąć udział w półkoloniach należy do 14 czerwca dostarczyć kompletnie wypełnioną kartę zgłoszeniową i uiścić opłatę gotówką w kasie GOK lub przelewem na konto. Organizatorem wypoczynku jest Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu oraz Gminny Ośrodek Sportu w Suszcu. Szczegółowych informacji o półkoloniach udziela p. Agnieszka Zielonka-Mitura, e-mail: aga@kulturasuszec.pl, tel. (32) 212-44-91 wew. 21.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.