Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 12 kwietnia 2017
  • 14 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 2025

Planeta 70 SPA & Wellness: wSPAniały prezent na Wielkanoc!

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami a wraz z nią Święta Wielkanocne - bardzo rodzinny czas, kiedy wszyscy po długich przygotowaniach i wiosennych porządkach znajdujemy chwilę aby odpocząć.

Hotel STYL70


Czy zastanawialiście się kiedyś jak wykorzystać ten czas, aby sprawić radość naszym najbliższym? Po długich i pracowitych przygotowaniach nic lepiej nie regeneruje jak przyjemny relaks i zabieg wykonany przez profesjonalistów.

Doskonałym pomysłem na prezent są karty podarunkowe, jakie proponuje Planeta 70 SPA&wellness. Dzięki temu obdarowana osoba w wybranym momencie będzie mogła skorzystać z relaksu w tym wyjątkowym miejscu, zrelaksuje się i odpocznie. Taka dawka dobrej energii przyda się każdemu!

Karty podarunkowe są do nabycia w dwóch wersjach: na daną usługę i na określoną kwotę, każdy może wybrać najbardziej odpowiednią opcję.

Kolejny Dzień otwarty w Planecie 70 SPA & wellness


Ich uzupełnieniem, mogą być zestawy kosmetyków wykonanych z najlepszej jakości, naturalnych produktów. Aromatyczne preparaty zamknięte w estetycznych i przyciągających uwagę pojemniczkach będą się świetnie prezentować, a ich właściwości nadadzą skórze blasku, gładkości i idealnego nawilżenia.
Taki kosmetyk sprawdzi się również jako samodzielny podarunek.

Taki prezent z pewnością na długo pozostanie w pamięci - bo najpiękniejsze prezenty to te przygotowane specjalnie z myślą o drugiej osobie.

Zapraszamy do zakupu kart podarunkowych i kosmetyków w Planeta 70 SPA&wellness. Spraw wyjątkowej osobie wyjątkowy prezent. Pełną ofertę Planeta SPA&wellness 70 można znaleźć na www.spaplaneta70.pl oraz bezpośrednio w Recepcji SPA, tel. (32) 449-30-12.

Kolejny Dzień otwarty w Planecie 70 SPA & wellness


Hotel STYL70

43-211 Piasek
ul. Studzienicka 58

tel. 032 4493000
tel. 032 4493014REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.