pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 6 lipca 2005
  • wyświetleń: 6421

Foto-temat: Piknik rodzinny na os. Piastów

Piknik rodzinny zorganizowany przez Zarząd Osiedla Piastów oraz Ligę Morską i Rzeczną w Pszczynie - 3 lipiec 2005r.

Foto-temat: Piknik rodzinny na osiedlu Piastów
Ceha - pszczyńsko-bielski skład hip-opowy


Informacja z 2005-06-28

Impreza goni imprezę. W miniony weekend mieliśmy w Pszczynie piknik z TVP Katowice oraz otwarcie stadionu Leśnego przy Hotelu Imperium, tymczasem w najbliższy weekend kolejny festyn. Tym razem w niedzielę (3 lipca) na osiedlu Piastów. Piknik rodzinny organizuje Zarząd Osiedla oraz Liga Morska i Rzeczna w Pszczynie.

Będzie sporo atrakcji - jako gwiazda wieczoru wystąpi w rytmie country Grupa Furmana. Poza tym za zakończenie pikniku (godz. 21) wystąpi śląski kabaret - Masztalscy.

Na piknik muszą wybrać się również najsilniejsi mężczyźni z Pszczyny. O godz. 17:00 rozpoczną się bowiem Mistrzostwa Pszczyny w Siłowaniu na Rękę. Uwaga - główną nagrodą będzie weekend w Zakopanem ufundowany przez biuro podróży www.polan-pszczyna.pl class=dodaj target=_blank>POLAN.

Zadowoleni będą również fani hip-hopu. Przez półtorej godziny (18:00-19:30) będzie grana tylko taka muzyka. Wystąpi Tuti i Kitchu (godz. 18) - dwaj młodzi ludzie z Pszczyny, którzy wytyczają nowy prąd w kulturze hip-hopowej, www.silesian.pl class=dodaj target=_blank>Silesian Sound System (18:30) - skład reggae'owy z Ustronia, jeden z najlepszych zespołów w Polsce oraz www.ceha.o7.pl class=dodaj target=_blank>CeHa - pszczyńsko-bielski skład, który jako pierwszy zespół hip-hopowy z Pszczyny wydaje legalną płytę, która już w maju 2006 roku będzie można nabyć w sklepach muzycznych.

Poza tym na niedzielnym pikniku rodzinnym nie zabraknie gier i zabaw z nagrodami dla dzieci i młodzieży. W przerwach koncertowych odbędą się pokazy sztuk walki przygotowane przez Pszczyńska Akademię Sztuk Walki oraz pokaz Broni Czarnoprochowej w wykonaniu Bractwa Kurkowego w Pszczynie. Odbędą się również zawody w "Zośkę", oraz wiele, wiele innych atrakcji.

Piknik odbędzie się na parkingu przy sklepie "Albert" - od strony Osiedla Piastów.

Patronat nad imprezą objął portal pless.pl.

Foto-temat: Piknik rodzinny na osiedlu Piastów


---

Szczegółowy harmonogram:

14:30-18:00 gry i zabawy z nagrodami dla dzieci i młodzieży
17:00-18:30 - Mistrzostwa Pszczyny w Siłowaniu na Rękę
18:00 Koncert T/K Pszczyna
18:30 Koncert Silesian Sound System
19:00 Koncert Ce-Ha
19:30 Koncert Grupa Furmana
21:00 Masztalscy

mot / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.