pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 25 lutego 2017
  • 3 marca 2017
  • wyświetleń: 2027

Spotkanie z himalaistą Adamem Bieleckim w Tyskiej Galerii Sportu

Za nami:

W piątek, 3 marca Tyska Galeria Sportu zaprasza na spotkanie autorskie z wybitnym himalaistą, tyszaninem Adamem Bieleckim. Pretekstem do spotkania jest debiutująca właśnie na rynku książka Bieleckiego i Dominika Szczepańskiego - Spod zamarzniętych powiek.

Książka "Spod zamarzniętych powiek" to pierwsza pełna opowieść o drodze Adama Bieleckiego z rodzinnych Tychów na szczyty najwyższych gór świata. Himalaista, który jako pierwszy człowiek zdobył zimą Gaszerbrum I i Broad Peak, opisuje w niej swoje najbardziej spektakularne wyprawy. Udział w spotkaniu zapowiedział również współautor książki, dziennikarz "Gazety Wyborczej" Dominik Szczepański. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książki i zdobycia autografów autorów.

Wstęp na spotkanie jest wolny. Początek o godz. 18:00 w Tyskiej Galerii Sportu przy ul. Edukacji 7 (Oddział Muzeum Miejskiego w Tychach).

Adam Bielecki
Okładka nowej książki Adama Bieleckiego - Spod zamarzniętych powiek

ups / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.