pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 24 lutego 2017
  • wyświetleń: 2522

Warsztaty plastyczne "Nasze zmysły" - Piankolina w Przedszkolu nr 21

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie" podaj

W piątek, 17 lutego w Przedszkolu nr 21 odbyły się warsztaty plastyczne pt. "Nasze Zmysły" - Piankolina. Organizatorem warsztatów była pani Agnieszka Urban.

Warsztaty plastyczne "Nasze zmysły" - Piankolina w Przedszkolu nr 21 - 17.02.2017 · fot. Publiczne Przedszkole nr 21


W kolejnym cyklu warsztatów dzieci miały możliwość kreatywnego tworzenia z samodzielnie wykonanej masy - piankoliny. Trzy grupy przedszkolne: dwie specjalne oraz grupa czterolatków pod nadzorem wychowawców samodzielnie tworzyły swoje fantazyjne prace. Zajęcia te umożliwiły dalszą integrację i naukę poprzez zabawę dzieci zdrowych oraz ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Stworzenie piankoliny było znakomitą nauką i zabawą. Dzięki uczestnictwu w warsztatach dzieci miały możliwość poznania - kolorów, innych konsystencji oraz wielozmysłowej zabawy. Każde dziecko otrzymało słodką nagrodę i medal uczestnictwa. Bardzo dziękujemy za pomoc i zaangażowanie rodzicom!

Agnieszka Urban

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie" podaj