Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 22 lutego 2017
  • 30 marca 2017
  • wyświetleń: 2092

Warsztaty zumby w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu

Za nami:

Zumba to fuzja tańca i aerobiku zainspirowana latynoskimi rytmami. Jest to innowacyjny system fitness kształtujący sylwetkę, poprawiający kondycję, wyzwalający potężne dawki pozytywnej energii.

Zumba, to połączenie prostych kroków tanecznych, świetnych kombinacji ruchów i rytmów latynoskich oraz międzynarodowych, tj. merengue, salsa, flamenco, samba, taniec brzucha, cha - cha - cha, rumba, twist i wiele innych, które wraz z energetyczną muzyką porywają do zabawy.

Atmosfery panującej na zajęciach nie da się opisać, trzeba spróbować i poczuć to na własnej skórze. Zumba jest przeznaczona dla wszystkich niezależnie od wieku, płci, zdolności ruchowych lub doświadczenia w tańcu lub fitnessie, gdyż łatwo ją dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości.

Zajęcia prowadzi instruktor ze Szkoły Tańca i Animacji "Tańczymy". Zajęcia odbywają się w każdy czwartek o godzinie 18.00 na sali widowiskowej GOK w Suszcu. Zajęcia płatne u prowadzącego. Koszt wynosi 15 zł/ pojedyncze wejście, 50 zł/ miesiąc.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.