pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 18 lutego 2017
  • 9 marca 2017
  • wyświetleń: 1356

Zajęcia z samoobrony z okazji Dnia Kobiet w Pawłowicach

Za nami:

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet - Klub Sportowy "Pawłowice" Karate Kyokushin pragnie zaprosić wszystkie Panie na nieodpłatne zajęcia z samoobrony, które zostaną przeprowadzone przez instruktora Taktyki i Technik Interwencji Policyjnych.

Zajęcia obejmować będą naukę właściwych reakcji obronnych wobec osoby agresywnej, jak zachować się, by nie stać się ofiarą przemocy. Zostaną pokazane formy obrony przed chwytami za ręce, części ubioru, sposoby obrony w postawie stojącej oraz leżącej. Panie dowiedzą się również jak efektywnie zadawać kopnięcia w sytuacjach ekstremalnego zagrożenia. Wszystkie powyższe formy obrony zostaną omówione pod kątem prawnym.

- Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne Panie w strojach sportowych w czwartek, 9 marca na godzinę 18.00, na salę gimnastyczna w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pawłowicach, przy ul. J. Pukowca 4 - zachęcają organizatorzy.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem: 500-262-996.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.