pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 17 lutego 2017
  • 28 maja 2017
  • wyświetleń: 4613

Koncert operowo-operetkowy "Dwóch Tenorów i Ona"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Agencja Artystyczna "Grupa KSM" oraz Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zapraszają na koncert operowo-operetkowy "Dwóch Tenorów i Ona".

Podczas widowiska muzycznego usłyszą Państwo m.in. arie operowe,, duety z najpiękniejszych Operetek (Wesołej Wdówki, Księżniczki Czardasza, Hrabiny Maricy, Wiedeńskiej Krwi), pieśni neapolitańskie oraz największe przeboje Jana Kiepury.

Na suszeckiej scenie wystąpią: Swietłana Kaliniczenko - sopran, Juliusz Ursyn Niemcewicz - tenor, Oskar Jasińki - tenor, Tomasz Marcol - pianista, Michał Czaplicki - konferansjer.

Koncert jest częścią obchodów 25-lecia Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu, w związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa 25 biletów w cenie 25 zł! Bilety w cenie 30 zł można nabyć w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu, ul. Ogrodowa 22, zarezerwować telefonicznie: (32) 212-44-91 wew. 21 lub e-mailowo: kasia@kulturasuszec.pl. Rezerwacja jest ważna przez 7 dni, w tym czasie należy uregulować płatność w biurze lub przelewem.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj