pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 12 lutego 2017
  • wyświetleń: 1325

Zajęcia na ściance wspinaczkowej z Diablakiem - zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

10 lutego odbyły się kolejne w tym roku szkolnym zajęcia na ściance wspinaczkowej, organizowane w ramach działalności Uczniowskiego Klubu Sportowo - Turystycznego "Diablak".

Zajęcia na ściance wspinaczkowej - 10.02.2017 · fot. Diablak


Uczestnicy piątkowych zajęć doskonalili poznane wcześniej techniki wspinaczkowe. Osoby, które wybrały się pierwszy raz poznały podstawowe zasady asekuracji i wspinania oraz praktycznie je przećwiczyły. Amatorzy wspinaczki przede wszystkim dbali o bezpieczeństwo oraz o jak najlepsze wykorzystanie czasu, żeby jak najwięcej się nauczyć i technicznie poćwiczyć. Jako organizatorzy tych wyjazdów mamy nadzieję, że uda nam się rozbudzić zainteresowanie tą formą aktywności fizycznej wśród młodzieży naszego powiatu i kontynuować systematyczne wyjazdy szkoleniowe. Ciągle liczymy na zainteresowanie tą formą rekreacji uczniów pszczyńskich szkół. Ze swej strony dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia były jak najbezpieczniejsze.

Bardzo cieszymy się z faktu, iż w zajęciach tych bierze udział duża grupa młodzieży z Gimnazjum nr 2 w Woli, pod opieką pani Marty Mroczki. Biorąc pod uwagę bardzo dobrze rozwijającą się współpracę z tym gimnazjum i przychylność dyrektora tej szkoły pani Barbary Bandoły, zapraszamy do współpracy z nami również zainteresowanych nauczycieli z pozostałych szkół powiatu pszczyńskiego.

Adresatem niniejszych zajęć jest przede wszystkim młodzież szkół powiatu pszczyńskiego. Klub kontynuuje kolejny cykl szkoleń wspinaczkowych, zarówno dla uczniów już wspinających się, jak i dla tych, dla których był to pierwszy kontakt z tym sportem. Zajęcia odbywają się dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Pszczynie i Urzędu Miejskiego w Pszczynie.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym wyjeździe na ściankę, który odbędzie się 3 marca, a szczegóły i zapisy na stronie Klubu www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl.

Agnieszka i Artur Wojciechowie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj