pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 10 lutego 2017
  • 19 marca 2017
  • wyświetleń: 2199

Koncert jazzowy Moniki Lidke w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Suszeckie Wieczory Konesera powracają! Tym razem Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza na koncert wokalistki jazzowej Moniki Lidke.Jej piękny, subtelny głos, dar budowania wspaniałego nastroju i umiejętność nawiązywania fantastycznego kontaktu z publicznością to kwintesencja kobiecego jazzu. Monika Lidke jest porównywana artystycznie do Stacey Kent (za krytykiem muzycznym, Markiem Duszą), Marek Niedźwiedzki z radiowej "Trójki", który jest absolutnie zauroczony artystką, cytując fragment: "Pani Moniko, jestem Pani fanem", zamieścił jej piosenki na Smooth Jazz Cafe 2010 i 2013, jeden z utworów artystki znalazł się również na wydawanej przez dziennikarza muzycznego Adama Dobrzyńskiego Muzyce Czterech Stron Świata vol. 2 (2015).

Nowa płyta Moniki Lidke ukaże się 17 marca 2017 nakładem Dot Time Records. Tym razem do napisania muzyki zainspirowały ją przepiękne, dojrzałe i często niepozbawione humoru teksty poety Andrzeja Ballo, twórcy, który wydał do tej pory 11 tomików wierszy oraz kilka sztuk teatralnych.

Na nowej płycie Moniki Lidke gościnnie usłyszymy kilku polskich wokalistów, m.in. Dorotę Miśkiewicz i Krzysztofa Napiórkowskiego. Sesje nagraniowe przeprowadzono z udziałem zarówno zagranicznych, jak i polskich znakomitych muzyków jazzowych: Michał Tokaj, Marek Napiórkowski, Michał Barański, Łukasz Żyta.Koncert odbędzie się 19 marca w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu o godzinie 18.00. Wydarzenie jest częścią obchodów 25-lecia Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu.


Bilety w cenie 25 zł można nabyć w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu, ul. Ogrodowa 22, zarezerwować telefonicznie: (32) 212-44-91 wew. 21 lub e-mailowo: kasia@kulturasuszec.pl.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj