pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 31 stycznia 2017
  • 14 lutego 2017
  • wyświetleń: 2004

Kulinarna podróż dla Zakochanych w Restauracji Styl 70

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Styl70" podaj

Za nami:

Zbliża się luty, miesiąc kojarzony przede wszystkim ze świętem zakochanych. I pomimo tego, że uczucie okazujemy sobie każdego dnia, warto wykorzystać tę okazję, aby spędzić czas ze swoją drugą połówką i smacznie celebrować miłość w Restauracji Styl 70.

Wiadomo nie od dziś, że wyjątkowe chwile podkreśla się smakiem doskonale skomponowanych dań. Restauracja Styl 70 zadbała o to aby zaproponować Zakochanym coś specjalnego. W tym roku, chcąc pielęgnować naszą tradycję, Szef Kuchni Wojciech Krzak przygotował autorskie menu, które pozytywnie zaskoczy zarówno wszystkich wielbicieli kuchni polskiej jak i tych szukających nowych smaków. Polska słynie z wielu ciekawych dań, receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie i różnorodności smaków. Restauracja Styl 70 zabierze Was w kulinarną podróż, gdzie w ciągu jednego wieczoru przeniesiecie się w różne regiony Polski i poznacie nowoczesną odsłonę naszej rodzimej kuchni.

Kolacja złożona z czterech niepowtarzalnych dań, amuse bouche oraz petit fours to koszt 105 zł/os. Dopełnieniem całości będzie selekcja win, które odpowiednio dobrane nadadzą daniom wyrazistości i podkreślą wyjątkowość tego dnia, cena - 39 zł/os. To wszystko w połączeniu z romantyczną muzyką na żywo będzie idealną okazją aby podziękować drugiej osobie za to, że jest.

Menu degustacyjne

  • Amuse bouche 
  • Przystawka: Troć, rokitnik, kiszony burak, chrzan, gruszka, swojski chleb z czarnuszką
  • Zupa: Ślepe ryby z oliwą truflową, pierożek z rakami i górskim kozim serem, boczek
  • Danie główne: Pieczona przepiórka w trójniaku i amarantusie, trawa żubrowa, sezonowe warzywa, kiszona brukselka, kasza
  • Deser: Sękacz w rumowej galaretce, zsiadłe mleko z imbirem, korzenny piernik, miód w czekoladzie
  • Petit fours


Zapraszamy wszystkich Zakochanych na kolację w Walentynki, 14 lutego. Rezerwacji stolików można dokonać telefoniczne, mailowo lub osobiście w recepcji hotelu do 12 lutego - tel. (32) 449-30-00, e-mail: recepcja@hotelstyl70.pl.

Hotel STYL70


Hotel STYL70

43-211 Piasek
ul. Studzienicka 58

tel. 032 4493000
tel. 032 4493014REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Styl70

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Styl70" podaj