pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 26 stycznia 2017
  • 4 lutego 2017
  • wyświetleń: 2026

Powstała piosenka dla dzieci, znajdzie się na niezwykłej płycie

Pszczyński muzyk Rafał Szymczak oraz Pszczyńskie Centrum Kultury w osobie Stanisława Ananicza, wzięli udział w autorskim projekcie Bogusława Byrskiego o nazwie Dzielnice Kultury.

Piosenka dla dzieci


W ramach projektu, na jednym z podwórek Lublina został zorganizowany cykl koncertów i warsztatów muzycznych dla dzieci. W ramach warsztatów, na podwórku, spontanicznie i bez specjalistycznej aparatury, dzieci zaśpiewały piosenki a capella. Następnie trójka zaproszonych muzyków, w tym Rafał Szymczak, stworzyła do tych utworów muzykę. Tak powstała niezwykła płyta "Wirowanie-muzykowanie".Nagranie zostało zrealizowane w Pszczyńskim Centrum Kultury przez Stanisława Ananicza. Muzykę stworzył oraz nagrał na fortepianie, perkusji i syntezatorach Rafał Szymczak, twórca muzyki m.in. do spektakli teatralnych Teatru Bez Sceny Andrzeja Dopierały w Katowicach czy Projektu Kultura w Lublinie.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.