pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 23 stycznia 2017
  • 11 maja 2017
  • wyświetleń: 3859

Zajęcia artystyczne w Akademii Rozwoju Ekspresja

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "AR Ekspresja" podaj

Za nami:

"Mała pasja jest początkiem drogi do spełniania marzeń". Akademia Rozwoju Ekspresja zaprasza na zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży.

Zajęcia Artystyczne w Akademii Rozwoju Ekspresja · fot. Akademia Rozwoju Ekspresja


Kreatywna zabawa i nauka jest doskonałym sposobem na rozwijanie wyobraźni, a także opowiedzenia o swoich przeżyciach, nastrojach, pragnieniach.

Nasze zajęcia to przestrzeń działań stworzona z myślą o wszystkich tych, którzy chcą twórczo, efektownie i aktywnie wspierać rozwój swojego dziecka!! Aktywność własna, twórcza działalność, a zwłaszcza swobodna ekspresja artystyczna, pozwala na zaspokojenie dążeń i potrzeb. Dzieci z natury są ciekawe świata, zdumiewają się i zachwycają, co sprawia, że potrafią reagować twórczo.

Akademia Rozwoju EKSPRESJA


Wszystkie wykonane prace dzieci zabierają do domu. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek o godzinie 16.15. Więcej informacji na stronie na Facebooku oraz pod numer telefonu: 795-767-763.

Akademia Rozwoju EKSPRESJA


Akademia Rozwoju EKSPRESJA

43-200 Pszczyna
ul. Zgrzebnioka 26

kom. +48 795 767 763REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

AR Ekspresja

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "AR Ekspresja" podaj