pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 23 stycznia 2017
  • 16 maja 2017
  • wyświetleń: 5344

Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "AR Ekspresja" podaj

Za nami:

Zajęcia prowadzone Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, to urzekający prostotą, naturalnością i uniwersalnością system ćwiczeń - zabaw - relacji. Głównym celem zajęć jest rozwijanie sfery emocjonalno-społecznej oraz świadomości samego siebie i innych osób za pomocą ruchu.

Akademia Rozwoju EKSPRESJA


Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne ma pozytywny wpływ na rozwój poznawczy, emocjonalny, społeczny i ruchowy dziecka. Dzięki zajęciom prowadzonym w grupie i udziałowi dorosłych dzieci mają umożliwiony kontakt z rówieśnikami i rodzicami. Zajęcia tą Metodą dają też szansę rodzicom na lepszy kontakt z dzieckiem, pogłębienie łączących ich więzi, a także na poznanie własnego dziecka i jego potrzeb. Dziecko usprawnia funkcje psychoruchowe rozwija zachowania społeczne i uczy się kontrolowania własnych zachowań.

Dzieci mają też możliwość współdziałania w grupie i integracji z innymi osobami, a dzięki radosnej zabawie doznaje wielu pozytywnych emocji. Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne ułatwia poznanie siebie, swojego ciała i własnych możliwości. W trakcie zajęć nie ma przymusu, ani rywalizacji. Wszystkie ćwiczenia wykonywane są naturalnie, spokojnie i dobrowolnie. Nikt nie jest negatywnie oceniany. Jednak największą zaletą tej metody jest prostota i uniwersalny charakter, dzięki czemu może być ona wykorzystywana na wiele sposobów.

Zapraszamy w każdy wtorek o godzinie 18.15.

Akademia Rozwoju EKSPRESJA


Akademia Rozwoju EKSPRESJA

43-200 Pszczyna
ul. Zgrzebnioka 26

kom. +48 795 767 763REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

AR Ekspresja

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "AR Ekspresja" podaj