pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 6 stycznia 2017
  • 16 stycznia 2017
  • wyświetleń: 5548

[ZDJĘCIA] Dwa dni z Wielką Orkiestrą w Kobiórze - zebrano ok. 20 tys. zł

Tegoroczny 25. Finał WOŚP w Kobiórze trwał aż dwa dni. Tym razem Orkiestra zagrała dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Organizatorzy szacują, że podczas dwudniowej imprezy zebrali około 20.000 zł - najwięcej w historii kobiórskich siedmiu Finałów!

25. Finał WOŚP w Kobiórze - dzień pierwszy - 14.01.2017 · fot. Piotr Kaczmarczyk


Siódmy już Finał WOŚP w Kobiórze to dwa popołudnia wspólnej zabawy w Pubie Elwer. W sobotnim programie znalazły się koncerty trzech zespołów: Bao z Chrzanowa, Orchidea z Karwiny i na finał Koniec Świata. Biletem wstępu był datek do puszki.

Z kolei w niedzielę na uczestników czekały m.in. pokaz strażacki OSP Kobiór, spotkanie z drużyną hokejową Baribals Kobiór (można było wziąć udział w konkursie strzelania bramek), kiermasz i warsztaty rękodzieła, jam session oraz występ zespołu Na Żywo. Zaś o 20.00 - tradycyjnie - światełko do nieba. Dodatkowym punktem programu był pokaz filmów Romualda Kłakusa w Gminnym Domu Kultury w Kobiórze.

25. Finał WOŚP w Kobiórze - dzień drugi - 15.01.2017 · fot. Piotr Kaczmarczyk


Uczestnicy, poza mile spędzonym czasem, mogli stać się posiadaczami różnych gadżetów, m.in. unikalnej, przygotowanej specjalnie na 25. Finał koszulki kobiórskich Baribalsów z podpisami wszystkich jej zawodników i także w ten sposób wesprzeć WOŚP!

W Orkiestrze zagrało 22 wolontariuszy, którzy (wyposażeni w WOŚP-owe puszki i identyfikatory) w niedzielę kwestowali na terenie Kobióra i okolicznych miejscowości.

BM / pless.pl, źródło: spolkom.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.