pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 2 stycznia 2017
  • 25 stycznia 2017
  • wyświetleń: 1929

Wycieczka górska w Beskid Śląski - Pasmo Czantorii i Stożka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Koło Terenowe przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na zimową wycieczkę górską w Beskid Śląski - Polska /Czechy Pasmo Czantorii i Stożka, która odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia.

Trasa prowadzić będzie przez: Wisłę Jurzyków - Pod Małym Stożkiem - Filipka 768 m n.p.m. - Nad Zimnym,
hrebien - Pod Wielkim Stożkiem - Wisła Łabajów. Czas przejścia wynosi około 4 godziny (bez odpoczynków). Długość trasy to około 11 kilometrów, zaś suma podejść - około 515 metrów.

Koszt wycieczki wynosi 50 złotych (członkowie PTTK z opłacona składką za rok 2016/2017) oraz 55 zł (pozostali uczestnicy). Cena wycieczki obejmuje: przejazd busem z Pszczyny do m. Wisła Jurzyków /Łabajów i powrót do Pszczyny, ubezpieczenie KL i NNW oraz opiekę licencjonowanego pilota na trasie
wycieczki.

Wyjazd w niedzielę, 29 stycznia o godzinie 7.30 spod hotelu PTTK w Pszczynie, powrót około godziny 17.00. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisując się na
wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz że
zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem.

Obowiązkowo zabieramy paszport lub dowód osobisty. Wycieczka odbędzie się, gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 20 osób. Informacji o trasie przejścia udziela Wiesław Kubera tel. 500-604-623. Zapisy przyjmowane są w biurze PTTK w Pszczynie, ul. Rynek 15, tel. (32) 449-11-23 - do dnia 26 stycznia lub do wyczerpania miejsc.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj