pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 23 grudnia 2016
  • wyświetleń: 1621

Warsztaty plastyczne pt. "Nasze zmysły" w Przedszkolu nr 21

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie" podaj

W piątek, 9 grudnia w Przedszkolu Publicznym nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie odbyły się kolejne warsztaty plastyczne z cyklu "Nasze zmysły". Zadaniem dzieci było stworzenie świątecznych aniołków, które na święta zagoszczą w domu każdego malucha.

Warsztaty plastyczne pt. "Nasze zmysły" w Przedszkolu nr 21 - 9.12.2016 · fot. Publiczne Przedszkole nr 21


Przedszkolaki miały możliwość pracowania z gliną, co było dla nich nowym cennym doświadczeniem. Każdy mógł przyozdobić swojego aniołka według własnego projektu i pomysłu. Zajęcia miały na celu wspomaganie i budowanie relacji miedzy dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych z dziećmi pełnosprawnymi.

Poprzez wspólne działania wspieramy rozwój emocjonalno - poznawczy, rozwijamy kreatywność, pomysłowość, twórczość plastyczną każdego przedszkolaka. W zajęciach wzięły udział grupy: IV, VIII - specjalna, IX - specjalna.

Agnieszka Urban

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie" podaj