pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 19 grudnia 2016
  • wyświetleń: 1688

Przygotowania do Świąt w Przedszkolu Publicznym nr 21

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie" podaj

Przedszkolaki z grupy II z PP 21 w Pszczynie, przygotowując się do Świąt Bożego Narodzenia postanowiły własnoręcznie upiec pierniczki.

Przygotowania do Świąt w Przedszkolu Publicznym nr 21 - 12.2016 · fot. Magdalena Dubiel


Dzieci przyniosły do przedszkola foremki, fartuszki oraz wałki do ciasta. W rolę świątecznych pomocników w rolę wcielili się rodzice przedszkolaków. Przy pomocy dorosłych dzieci rozwałkowały ciasto, wykrawały pierniki, a na koniec dekorowały upieczone ciasteczka. Pierniki pachniały i wyglądały smacznie, dlatego gdy ciasteczka były już gotowe, każdy spróbował swojego wypieku. Piernikowy zapach roznosił się po całym przedszkolu. Zabawa w cukierników sprawiła dzieciom dużo radości i wprowadziła w świąteczny nastrój.

Dziękujemy bardzo rodzicom za okazałą pomoc i życzymy Zdrowych, spokojnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2017.

Magdalena Dubiel

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie" podaj