pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 15 grudnia 2016
  • 1 lutego 2017
  • wyświetleń: 5649

[ZDJĘCIA] Ferie zimowe 2017 z goczałkowickim GOSiR-em

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj

Ferie z "Goczusiem" dobiegły końca, więc czas na krótkie podsumowanie dwóch tygodni sportowej zimowej laby.

Ferie zimowe 2017 z goczałkowickim GOSiR-em - 16-27.01.2017 · fot. GOSiR Goczałkowice-Zdrój


Jak co roku ferie rozpoczęły się "Turniejem halowej piłki nożnej, reprezentacji klas ze szkoły podstawowej". Tego dnia ze zwycięstwa cieszyła się klasa 6A, drugie zajęła 6C, a na trzecim miejscu zawody zakończyła reprezentacja klasy 5B. We wtorek gimnazjaliści zagrali w mieszanym "Turnieju siatkarsko-koszykarskich trójek", a czwartek należał do badmintonistów, gdzie wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Alicja Szwarnowiecka, drugie Karolina Dzida, a trzecie Natalia Szendzielorz. W rankingu chłopców na pierwszej pozycji zawody zakończył Wojakiewicz Kacper, na drugiej Głąbek Hubert, a na trzeciej Machoń Grzegorz. Tego samego dnia ponad trzydziestoosobowa grupa dzieciaków pojechała na lodowisko do Czechowic-Dziedzic.

Jeżeli chodzi o rywalizacje sportowe w drugim tygodniu ferii, to w środę odbył się "Turniej piłkarskich dwójek" w którym zwyciężyli chłopcy o nazwie "Drużyna 2", drugie miejsce zajął " Man City", a trzecie "Drużyna 1".

Oprócz codziennych gier w hali sportowej w środę w Goczałkowicach zagościł "Kabaret Młodych Panów" których skecz o nazwie "Bogowie" przyszło zobaczyć ponad 850 fanów. W czwartek uczestnicy ponownie pojechali na łyżwy, a w piątek można było sprawdzić się w nurkowaniu, dzięki pokazom, które zorganizowała firma "Eden Sport" z Bielska-Białej. Ponadto dzieci oraz młodzież czynnie korzystali z promocyjnych wejść na basen oraz na siłownię. W okresie zimowej przerwy krytą pływalnię odwiedziło ponad 6 tys. osób.

- Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zawodach, gratulujemy zajętych miejsc i życzymy powodzenia w drugim półroczu roku szkolnego. Myślimy, że każdy, kto lubi sportowo spędzać czas pod dachem (i nie tylko) znalazł w naszej ofercie coś dla siebie - podsumowują pracownicy Goczusia.

Organizatorem ferii zimowych z "Goczusiem" 2017 oraz fundatorem nagród i poczęstunków był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach - Zdroju.

BM / pless.pl
źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj