pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 12 grudnia 2016
  • 22 grudnia 2016
  • wyświetleń: 4961

Akrobatyka dla dzieci w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Akrobatyka to nowa propozycja zajęć dla dzieci od 6. roku życia przygotowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu. Zajęcia to doskonała forma nauki akrobacji sportowych oraz tanecznych.

Zajęcia odbywają się w każdy czwartek w godzinach 19.00-20.00. Warsztaty prowadzi Aleksander Sobala: tancerz, choreograf, choreoterapeuta i założyciel Teatru Tańca Jeger.

Koszt udziału wynosi 30 zł/miesiąc, a 81 zł/kwartał. Zapisy przyjmowane są w biurze GOK w Suszcu codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-19.30, telefonicznie: (32) 212-44-91, mailowo: iwona@kulturasuszec.pl.

Aleksander Sobala - absolwent wydziału Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Opolskim. Pracę magisterską pisał o teatrze tańca i rozwoju tańca współczesnego na świecie. W 2010 r. występował na deskach Teatru Rozrywki w Chorzowie. Od dziecka trenował intensywnie gimnastykę sportową z akrobatyką, co pozwoliło mu wyspecjalizować się w formie physical dance. Prowadzi cykliczne warsztaty ruchowe oraz zajęcia w Rydułtowskim Centrum Kultury od początku jego działalności.


Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj