pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 7 grudnia 2016
  • wyświetleń: 2115

Przerwa zimowa na sportowo z Iskrą Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

Trenerzy Miejskiego Klubu Sportowego Iskra Pszczyna zapraszają do udziału w półkoloniach na sportowo. W pierwszym tygodniu ferii zimowych, czyli w dniach 16-20 stycznia wraz z Centrum Aktywności MTW Sport zorganizowane będą zajęcia na obiektach Zespołu Szkół nr 1 w Pszczyna (ul. Kazimierza Wielkiego 5).

W czasie trwania półkolonii dzieci będą przebywać pod opieką wykwalifikowanej kadry szkoleniowej a zajęcia będą się odbywać w godzinach od 8.00 do 14.00. W programie przewidziane są m.in. zajęcia sportowe, zajęcia z animatorami, wyjazdy do Aquaparku, udział w turniejach, a dla chętnych zaplanowano zajęcia artystyczne, a także zajęcia fitness i wyjścia na lodowisko. Podczas trwania półkolonii dzieci będą miały zagwarantowane dwa posiłki dziennie (drugie śniadania oraz obiad).

Podobnie jak podczas obozu letniego także i teraz, aby wziąć udział w półkoloniach nie trzeba trenować na co dzień w Iskrze. Do wspólnej zabawy w czasie ferii można zaprosić zatem siostrę, brata oraz kolegów.

Wszystkich chętnych zawodników naszego klubu z roczników 2004-2010 zapraszamy do kontaktu z trenerami prowadzącymi zajęcia lub pod numerem telefonu 575-723-237, bądź kontakt mailowy klub@iskra.pszczyna.pl.

Zapraszamy!

źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Liga Maluchów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj