pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 1 grudnia 2016
  • wyświetleń: 1579

Wymyśl hasło na Ferie z POSiR-em 2017

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Jak co roku szukamy krótkiego, ale treściwego zwrotu, który będzie towarzyszyć zimowej akcji dla młodzieży szkolnej Ferie z POSiR-em 2017.

Zimowa laba dla uczniów w województwie śląskim rozpocznie się 16 stycznia 2017 roku. Już teraz szukamy hasła, które będzie towarzyszyć zimowej akcji dwutygodniowego cyklu imprez i rozgrywek sportowych, które odbywać się będą na obiektach Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Na propozycje czekamy do 11 grudnia. Propozycje należy przesyłać drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "Hasło"). Oprócz propozycji w mail'u należy podać imię i nazwisko autora oraz telefon do kontaktu. Każda osoba może przesłać dowolną ilość propozycji. Na autora wybranej propozycji czekają oczywiście nagrody.

W programie naszej akcji znajdą się zawody w najbardziej popularnych dyscyplinach sportu. Jeśli jednak masz pomysł na jakieś ciekawe zawody, interesującą oprawę zmagań podczas naszej zimowej akcji - zachęcamy do wysyłania mail'i (sport@posir.pszczyna.pl). Każda propozycja jest mile widziana!

Ferie z POSiR-em to już było...
2010 - "Nie bycz się!"
2011 - "Prysznic za darmo"
2012 - "Spróbuję nie zaspać"
2013 - "Wrócę na obiad"
2014 - "Odśnieżę później"
2015 - "Którędy do szatni?"
2016 - "Komputer ma wolne!"
2017 - ...

źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj