pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 30 listopada 2016
  • 13 grudnia 2016
  • wyświetleń: 1542

Wycieczka górska wieńcząca sezon turystyczny w Beskid Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Zarząd Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza wszystkich sympatyków turystyki na wycieczkę górską
wieńczącą sezon turystyczny 2016 w Beskid Mały, która odbędzie się w sobotę, 17 grudnia.

Wyjazd o godzinie 7.00 spod hotelu PTTK w Pszczynie. Powrót około godziny 17.00.

Trasa: m. Tarnawa Górna - Groń Jana Pawła II - schronisko PTTK Leskowiec - Leskowiec (922 m n.p.m.) - Targoszów. Czas przejścia to około 3.30 godz. (bez odpoczynków). Długość trasy wynosi 10 km. Suma podejść to 500 m.

Koszt wycieczki wynosi 35 zł dla członków PTTK z opłacona składką za rok 2016, zaś dla pozostałych uczestników - 47 zł. Cena obejmuje: przejazd busem z Pszczyny do m. Tarnawa Górna i powrót do Pszczyny, ubezpieczenie NNW, opiekę przewodnika na trasie wycieczki i ciepły posiłek w schronisku.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Wycieczka odbędzie się, gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 25 osób.

Zapisy przyjmowane są w biurze PTTK w Pszczynie, ul. Rynek 15, tel. (32) 449-11-23 - do 14 grudnia lub do wyczerpania miejsc. Szczegółowych informacji udziela Wiesław Kubera, pod numerem 500-604-623.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj