pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 28 listopada 2016
  • 2 grudnia 2016
  • wyświetleń: 1826

Na pomoc zwierzętom - koncert charytatywny w PCKulu

Za nami:

Niedługo Święta! Nadchodzi czas różnych koncertów charytatywnych, których celem jest zbieranie środków na pomoc dla potrzebujących. Wokół nas jest takich potrzebujących bardzo dużo. Wśród nich są również zwierzęta, a raczej ludzie, którzy się opiekują porzuconymi, skrzywdzonymi i niechcianymi czworonogami.

Koncert adresowany jest do miłośników zwierząt i do tych, którzy kochają muzykę. Kupując bilet na koncert, pomożesz tym, którzy poświęcają wszystkie swoje siły na ratowanie czworonogów skrzywdzonych przez człowieka, i opiekę nad nimi, a przy okazji posłuchasz muzyki w wykonaniu młodych zdolnych ludzi.

Już w piątek, 2 grudnia o godzinie 19.00 na deskach Pszczyńskiego Centrum Kultury wystąpią w koncercie charytatywnym na rzecz Fundacji "Zwierzęca Arkadia" zespoły "Now" i "Synesthesia" oraz Lidia Le Thanh - młodzi ludzie związani z naszym miastem.

Bilety w cenie 6 złotych nabyć można już teraz w sekretariacie PCKulu lub przed koncertem. Cały dochód przeznaczony będzie na utrzymanie podopiecznych Fundacji "Zwierzęca Arkadia".

Zespół now gra muzykę eklektyczną. Powstał w tym roku. Tworzą go: Dominika Pałyz (perkusja), Szymon Pałyz (gitara), wokalistka Dorota Duda i gitarzysta basowy Kuba Kałuża. Zespół aktualnie pracuje nad wydaniem pierwszej Epki.

Synesthesia to zespół istniejący od końca 2015 roku. Jego członkowie pochodzą z Pszczyny i okolic, grają muzykę groove rock i hard rock. Mają na koncie tytuł laureata w przeglądzie młodych zespołów podczas Juwenaliów w Oświęcimiu i wyróżnienie w tegorocznej edycji Żubrowiska, gdzie wystąpili na jednej scenie z zespołami LemON i Acid Drinkers. Synesthesia to ''widzenie dźwięków i słyszenie widoków''. Zespół tworzą: Anita Londzin (wokal), Mateusz Pydyn (gitara elektryczna), Filip Szczotka (gitara elektryczna), Jakub Kałuża (gitara basowa) oraz Kacper Wieja (perkusja).

Lidia Le Thanh to młoda zdolna wokalistka, zwyciężczyni III edycji Sing the Star, laureatka ubiegłorocznego GIMPu.

Na pomoc zwierzętom - koncert charytatywny w PCKul

Renata Zborowska

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.