pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 24 listopada 2016
  • 21 grudnia 2016
  • wyświetleń: 3867

Delikatesy Książęce na święta - zrób prezent najbliższym

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Frykówka" podaj

Nie masz pomysłu na świąteczny prezent dla najbliższych? Nie wiesz, czym obdarować kontrahentów lub pracowników? W takim wypadku nie musisz szukać już więcej!

Delikatesy Książece na święta!


Serdecznie zapraszamy do "Delikatesów&Spirytualii Książęcych", mieszczących się na pszczyńskim rynku pod numerem 17. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty regionalne, najwyższej klasy pszczyńskie alkohole marki "Książęca Tradycja", z których Krupnik Frickego zdobyły nagrodę "Perła 2013" za "najlepszy produkt regionalny"na targach Polagra Food w Poznaniu.

Na naszych półkach znajdą Państwo także własnoręcznie przyrządzane konfitury z owoców, tych bardziej popularnych oraz tych całkowicie niespotykanych na polskich półkach sklepowych, takich jak jarzębina, figa czy pigwa, a także słodycze polskie, śląskie, belgijskie oraz mnóstwo innych wyrobów regionalnych i kolonialnych.

Delikatesy oferują bogaty wybór win i alkoholi z całego świata. Oryginalne zestawy upominkowe w ciekawych opakowaniach z możliwością umieszczenia logotypu przedsiębiorcy, motywów świątecznych, życzeń w formie wizytówki, grawerunku lub haftu.

Każdy z naszych klientów może sam stworzyć swoją kompozycję z likierem, nalewką, wódką gatunkową i produktami regionalnymi.

Zapraszamy na świąteczne zakupy!


ul.Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Frykówka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Frykówka" podaj