pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 21 listopada 2016
  • 8 grudnia 2016
  • wyświetleń: 2772

Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży "Przyleciały Anioły"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj

Za nami:

Do 9 grudnia dzieci i młodzież mogą wysyłać prace na konkurs plastyczny "Przyleciały Anioły". Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy w dowolnej technice plastycznej przedstawiającej Anioła.

Celem konkursu jest rozwijanie wrażliwości estetycznej dzieci i młodzieży oraz uzdolnień plastycznych, zachęcanie dzieci do wyrażania siebie poprzez sztukę, pobudzanie dziecięcej wyobraźni, przegląd różnych technik plastycznych, a także pielęgnowanie tradycji związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia.

Konkurs ma zasięg powiatowy tzn. mogą wziąć w nim udział uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych, a także uczestnicy placówek pozaszkolnych powiatu pszczyńskiego. Każdy uczestnik może złożyć jedną pracę, która musi zawierać następujące dane: imię i nazwisko uczestnika, kategorię wiekową, adres domowy, szkoły lub instytucji, którą reprezentuje uczestnik oraz numer telefonu.

Prace w 4 kategoriach wiekowych oceniać będzie komisja konkursowa powołana przez organizatorów:
  • przedszkole
  • klasy I - III
  • klasy IV- VI
  • gimnazjum


Anioły należy dostarczyć do 9 grudnia do Pszczyńskiego Centrum Kultury lub do Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi 18 grudnia o godzinie 13.00 na pszczyńskim rynku. Wystawę pokonkursową będzie można oglądać w dniach 16-18 grudnia.

Organizatorzy: Pszczyńskie Centrum Kultury, Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie, Głos Pszczyński.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejska biblioteka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj