pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 21 listopada 2016
  • wyświetleń: 3142

Zawodnicy Akademii Młodego Piłkarza w nowych strojach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum Aktywności Ruchowej" podaj

Dzieci uczęszczające na treningi Akademii Młodego Piłkarza doczekały się nowych, jednakowych strojów treningowych w barwach akademii.

Zawodnicy Akademii Młodego Piłkarza w nowych strojach


Przygotowanie sprzętu treningowego było możliwe dzięki rozpoczynającej się współpracy z firmą Urdiamant z Bielska-Białej, specjalizującą się w produkcji najwyższej jakości narzędzi diamentowych.

W strojach z logo naszego sponsora od listopada trenują zawodnicy nie tylko w Pszczynie, ale także w pozostałych ośrodkach gdzie Akademia Młodego Piłkarza prowadzi zajęcia, a więc w Studzienicach, Radostowicach, Miedźnej, Międzyrzeczu oraz Bojszowach.

Przypominamy, że w dalszym ciągu jest prowadzony nabór dzieci do grup w każdej z wymienionych miejscowości. Wystarczy zadzwonić pod numer 886-386-428 i umówić się na pierwszy trening. Więcej informacji na temat Akademii Młodego Piłkarza można znaleźć tutaj: www.mtwsport.pl/akademia-mlodego-pilkarza.

MTW Sport


Centrum Aktywności

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 75

tel. 57 57 23 23 7Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Centrum Aktywności Ruchowej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum Aktywności Ruchowej" podaj