pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 18 listopada 2016
  • wyświetleń: 9768

[ZDJĘCIA] Zespół Ćwiklice na międzynarodowym festiwalu

Pod koniec wakacji Zespół Regionalny Ćwiklice uczestniczył w kolejnym międzynarodowym festiwalu. Tym razem grupa została zaproszona do Grecji, a dokładnie do miejscowości Kyparissia na półwyspie Peloponez.Przez 6 dni trwania festiwalu odbywały się wieczorne koncerty, imprezy, korowody zespołów, które trwały do późnej nocy. Na scenach w kilku położonych blisko siebie miejscowościach, obok zespołu Ćwiklice można było oglądać zespoły reprezentujące Węgry, Koreę Południową, Ekwador, Indie a także Grecję.

Zespół Regionalny Ćwiklice na międzynarodowym festiwalu w Grecji - 2016 · fot. Zespół Ćwiklice


Występy przyciągały tłumy ludzi, których życie towarzyskie w Grecji toczy się głównie nocą. Cały wyjazd był wyjątkowo udany - wspaniały hotel, pyszne jedzenie, profesjonalna ekipa nagłaśniająca koncerty, udane wycieczki, codzienne plażowanie i kąpiele w morzu, szalone imprezy. Niezapomniane chwile można zawdzięczać organizatorom - zespołowi M.E.S.K., który początkiem sierpnia gościł w Pszczynie i uczestniczył w Tygodniu Kultury Beskidzkiej.

Zespół Regionalny Ćwiklice na międzynarodowym festiwalu w Grecji - 2016
Zespół Regionalny Ćwiklice na międzynarodowym festiwalu w Grecji - 2016 · fot. Zespół Ćwiklice

Zespół Ćwiklice

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.