pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 16 listopada 2016
  • 20 listopada 2016
  • wyświetleń: 1238

Jesienne wieczory filmowe tym razem dla dzieci

Za nami:

Stowarzyszenie Kobiórska Inicjatywa Kulturalna zaprasza do sali widowiskowej Gminnego Domu Kultury w Kobiórze na czwarte spotkanie z cyklu Jesienne wieczory filmowe.

Po trzech wieczorach przychodzi pora na ... filmowe popołudnie. W najbliższą niedzielę, 20 listopada wyświetlone zostaną dwa filmy animowane.

Pierwszy o podniebnej podróży emerytowanego sprzedawcy balonów, któremu na pokładzie jego latającego domu towarzyszy ośmioletni skaut. Natomiast drugi opowiada o dorastaniu 11-latki w nowym środowisku. W tym trudnym procesie kierują nią emocje: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Chociaż Radość robi wszystko, by utrzymać pozytywną atmosferę, to dziewczynce nie jest łatwo odnaleźć się w nowym mieście, domu i szkole.

Oba filmy wyreżyserowała ta sama osoba - Pete Docter.

Pierwszy seans rozpocznie się o godzinie 15.30, a drugi zaplanowany jest na 17.10.

- Z przyjemnością informujemy, że są duże szanse na szósty, bonusowy wieczór i to jeszcze w grudniu w tej samej formule co wieczór piąty, czyli spotkanie z lokalnym twórcą i emisja jego filmu. Serdecznie zapraszamy na wszystkie popołudnia i wieczory filmowe w Kobiórze. Wstęp na każdy z nich wolny - zachęcają organizatorzy.

Cykl seansów pt. Jesienne Wieczory Filmowe jest realizowany dzięki dotacji udzielonej nam przez Centrum Społecznego Rozwoju z Łazisk Górnych z programu Działaj Lokalnie Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce.

BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.