Rozrywka

  • 11 listopada 2016
  • 13 listopada 2016
  • wyświetleń: 6291

Gwarowy Koncert Życzeń TVP Katowice w Smaku Regionu

Za nami:

W niedzielę, 13 listopada na antenie TVP Katowice będzie można zobaczyć "Gwarowy Koncert Życzeń" nagrany w Restauracji "Smak Regionu" w Pawłowicach.

Gwarowy Koncert Życzeń TVP Katowice w Smaku Regionu · fot. Smak Regionu


- Wszyscy lubimy śląską godkę a TVP Katowice lubi nas! Serdecznie zapraszamy do oglądania i spędzenia miłego wieczoru tym razem przed telewizorami w przemiłym towarzystwie! A następnie zapraszamy w nasze progi posmakować naszych regionalnych specjałów, jak sama nazwa mówi ze "Smaku Regionu" - zachęcają właściciele restauracji.

"Gwarowy Koncert Życzeń" z pawłowickiej restauracji będzie można obejrzeć w niedzielę, 13 listopada o godzinie 19.05 na antenie TVP Katowice.

Prowadzący program w pięknej gwarze składają życzenia szanownym solenizantom, dedykując im piosenki ulubionych regionalnych wykonawców. Gwarowy Koncert Życzeń cieszy się ogromną popularnością i oglądalnością w naszym regionie.

BM / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smak Regionu" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smak Regionu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smak Regionu" podaj