pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 3 listopada 2016
  • 6 grudnia 2016
  • wyświetleń: 2109

Spotkanie z Mikołajem w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w spotkaniu mikołajkowym, które odbędzie się 6 grudnia w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie, w tym roku z Mikołajem spotkamy się aż dwa razy: o godzinie 15.30 oraz o 18.00. Zachęcamy do szybkiego zgłaszania udziału dzieci ze względu na ograniczoną ilość miejsc.

Podczas Spotkania z Mikołajem o godzinie 15.30 odbędzie się ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród w związku z rozstrzygnięciem konkursu na "Kolorowy list do św. Mikołaja".

Tegoroczne animacje poprowadzi dobrze wszystkim znana Firma Pozytywka - Fabryka Dobrych Pomysłów z Bielska-Białej. Paczki należy dostarczyć do biura Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu do 2 grudnia.

Bilety do nabycia od 14 listopada w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu. Opłata za udział w spotkaniu z Mikołajem wynosi 8 zł od dziecka.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu


Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.