pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 30 października 2016
  • 29 listopada 2016
  • wyświetleń: 5063

Czesław zaŚpiewa w Pszczynie! Koncert w Bugsy's Music Restaurante

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Music Restaurante" podaj

Za nami:

Po raz kolejny w nasze strony przyjedzie Czesław Mozil! Tym razem, wraz z zespołem wystąpi w Bugsy's Music Restaurante!

KonkursWydarzenie odbędzie się we wtorek, 29 listopada o godzinie 20.00. Czesław wystąpi w kwartecie z Hansem, Troelsesem i Martinem. Będą też nowe piosenki z soundtracku do filmu " Szkoła uwodzenia Czesława M.". Bitety w przedsprzedaży kosztują 55 zł, zaś w dniu koncertu - 65 zł i można je nabyć na stronie www.kupbilecik.pl.Muzyczna armia Czesława Mozila, czyli zespół Czesław Śpiewa. Za jurorem popularnego talent show stoją absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music onservatory. Ich muzyka jest wypadkową nietuzinkowych żartów i biograficznych anegdot każdego z nich. W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty, znajdą się także przeboje z dwóch poprzednich krążków zespołu, "Debiut" i "Pop", oraz dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila - Tesco Value.

Muzycy zabiorą swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, akordeony i ukulele to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny. Muzycy zabierają swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bugsy's Music Restaurante

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Music Restaurante" podaj