pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 28 października 2016
  • 16 listopada 2016
  • wyświetleń: 2646

Brendan Adams z RPA w Bugsy’s Music Restaurante

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Music Restaurante" podaj

Za nami:

Może Brendan Adams powinien grać rap? Tam, gdzie się wychował dominowała ta muzyka. Chłopak spędził dzieciństwo na wsi Republiki Południowej Afryki, w świecie kontrastów, między licznym rodzeństwem. Nie będąc ani białym ani ciemnoskórym ciężko miał się odnaleźć w RPA.

KonkursJego tato uczył muzyki, a syna inspirował utworami takich artystów jak Bob Dylan, Simon & Garfunkel, Cat Stevens, Rodriguez ("Sugar Man" był gwiazdą właśnie tam!) czy Jimi Hendrix. W liceum miłość do poezji i świadomość siły słów uzmysłowiły Brendanowi, że może pisać swoje utwory. Mając 19 lat rozpoczął swoją artystyczna karierę. Pierwsze utwory spotkały się z ciepłym przyjęciem w RPA. Jednak Brendan postanowił, że chce odkrywać świat.

Opuścił swój kraj. Trafił do Szkocji, a później do kolejnych państwa Europy. Poznawał kraje, kultury i... powoli budował swoją karierę na terenie całego kontynentu. Do dzisiaj nagrał trzy albumy, a jego producentem jest sam Álvaro Alencar, laureat 10 nagród Latin Grammy.Ten chłopak z Kapsztadu po raz pierwszy przyjedzie do Polski! Na kilka koncertów. Będzie mu towarzyszyć perkusista. Jeden z jego koncertów odbędzie się w środę, 16 listopada o godzinie 20.00 w Bugsy’s Music Restaurante w Pszczynie! Bilety do nabycia w cenie 15 zł, zaś w dniu koncertu - 20 zł. Bilety dostępne są na www.tubilety.pl.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bugsy's Music Restaurante

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Music Restaurante" podaj